Bez kategorii

Ze Zniczem Pruszków przy jupiterach

Znamy godzinę pierwszego domowego meczu w nowym sezonie. Przypomnijmy, że rywalem, z którym MKS-iacy zainaugurują drugoligowe boje będzie Znicz Pruszków. Spotkanie rozegrane zostanie 5 sierpnia (sobota), o godzinie 19.00.

Na cały terminarz biało-niebieskich musimy jeszcze chwilkę poczekać, ale mamy dla nich dobrą wiadomość. – Zmierzamy do tego, aby wszystkie mecze w Kluczborku rozgrywane były przy sztucznym oświetleniu – deklaruje wiceprezes Wojciech Smolnik, który propozycję harmonogramu gier na Stadionie Miejskim przedstawi zarządowi "do przyklepania".

– Przy układaniu meczów wzięliśmy także pod uwagę spotkania, które w Nice 1. Lidzie rozgrywać będzie Odra Opole. Podczas naszej ostatniej wizyty na Oleskiej założyliśmy z władzami Odry, że spotkania nie mogą się pokrywać i chętnym kibicom dadzą możliwość obejrzenia obu meczów – dodaje Smolnik. 

Do "nakładki" występów drużyn obu klubów po raz pierwszy dojdzie na przełomie września i października. Beniaminek z Opola swoje mistrzowskie zawody musi rozgrywać "za dnia", gdyż nie ma oświetlenia spełniającego wymogi licencyjne. To także jeden z powodów włączenia jupiterów przy Sportowej 7, właśnie w tym okresie. 

Zdjęcie: MKS – Bytovia Bytów, 22 kwietnia. Ostatnie zawody przy zapalonych światłach.

fot. (http://mkskluczbork.pl/)