Bez kategorii

Koniec kontraktu Michała Szewczyka

Michał Szewczyk nie będzie reprezentował naszych barw w nachodzącym sezonie w 2 lidze. Zawodnikowi 30 czerwca skończyła się umowa z klubem. Upłynął także termin ewentualnego porozumienia się z zarządem MKS-u odnośnie dalszych występów przy Sportowej. 

Przypomnijmy, że pomocnik biało-niebieskich podczas meczu z Chojniczanką Chojnice zerwał więzadła przednie stawu kolanowego. Jego rozbrat z meczami mistrzowskimi trwał od 15 października 2016 roku, do 4 czerwca br. Po raz ostatni oglądaliśmy go w Bielsku-Białej w starciu z Podbeskidziem, kiedy w 63 minucie powrócił na boisko zmieniając Dominika Kościelniaka. 

"Szewa" do Kluczborka trafił wiosną 2016 roku. Nasze barwy przywdziewał podczas 28 spotkań w Nice 1. Lidze i w jednym meczu Pucharu Polski. Dla MKS-u zdobył 4 gole. 

Wolnemu dziś zawodnikowi dziękujemy za wszystkie występy i życzymy mu powodzenia w dalszej przygodzie z piłką!

fot. (archiwum / http://mkskluczbork.pl)