Bez kategorii

Bez taryfy ulgowej w narodowe święto

Biało-niebiescy są w pełnym cyklu przygotowań do najbliższego spotkania z Olimpią Elbląg. Po meczu w Łodzi nasi chłopcy dostali tylko jeden dzień wolnego, którym była niedziela. Ani przedświąteczny poniedziałek, ani ustawowo wolny wtorek i obchody Dnia Wojska Polskiego nie przeszkodziły im w treningach.

Nie inaczej zapowiada się scenariusz na najbliższe dni. MKS o ligowe punkty powalczy znów w piątek oraz już w środę. Na 23 sierpnia zaplanowano bowiem 5. kolejkę 2 ligi, w której programie znajdzie się wyjazd naszego zespołu do Poznania na starcie z Wartą. Nasi zawodnicy odpoczną więc znów tylko w niedzielę, lecz to jedyny taki przypadek w jesiennej rundzie rozgrywkowej, ponieważ więcej kolejek w środku tygodnia granych już nie będzie.

Klub nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sprawie domknięcia kadry na sezon 2017/2018. Do końca sierpnia otwarte jest okienko transferowe i nie jest wykluczone, że w Kluczborku zakotwiczy niebawem nowy piłkarz.

fot. http://mkskluczbork.pl/