Bez kategorii

Damian Warchoł wypożyczony z Rakowa

22-letni Damian Warchoł podpisał kontrakt z naszym klubem. Zawodnik trafił na Sportową na zasadzie transferu czasowego z Rakowa Częstochowa, który skończy się 30 czerwca 2018 roku.

Niespełna rok temu, kiedy klub Damiana walczył o awans do Nice 1 Ligi, znalazł się on w pierwszoligowej już Olimpii Grudziądz, także na wypożyczeniu. W jej barwach wystąpił w 10 spotkaniach, zdobył 1 gola i zagrał między innymi w dwóch spotkaniach przeciwko MKS-owi Kluczbork.

Tam też po raz ostatni pojawił się na boisku w meczu o ligowe punkty. Mimo tego, że figurował w kadrze zespołu spod Jasnej Góry na nowy sezon 2017/2018, w trakcie trzech ligowych kolejek szans na zaprezentowanie się nie dostał.

– Damian jest napastnikiem, który może występować na pozycji ofensywnego pomocnika. Zawodnik ma wzmocnić rywalizację w formacji ofensywnej, więc liczymy na jego skuteczność – anonsuje nowego gracza trener Andrzej Konwiński.

Damiana witamy w Kluczborku, wypatrujemy go na boisku i życzymy samych sukcesów! 

fot. http://mkskluczbork.pl/