Nasi na wypożyczeniu: Miłosz Michalewski pieczętuje zwycięstwo

30-minutowy występ, a w jego trakcie asysta i gol! To wyczyn Miłosza Michalewskiego, który postawił wyjazdową kropkę nad "i" w zwycięskim spotkaniu OKS-u Olesno z MKS-em Gogolin. Goście wygrali 5:1, a poczynania wypożyczonego za miedzę pomocnika MKS-u, klubowa strona oleskiego klubu opisuje następująco:

– W 59 minucie boisko opuścił Dominik Flak, w jego miejsce powitaliśmy Miłosza Michalewskiego (…) Akcja bramkowa zaczęła się od Hobera, ten zagrał do Michalewskiego, który pociągnął z piłką prawą stroną, a następnie wrzucił do Kowalczyka, który mając sporo czasu w polu karnym, uderzył nie do obrony (…). W 83 minucie swoją świetną formę potwierdził Michalewski. Podobnie jak wcześniej, przedarł się dobrze prawą stroną boiska, kończąc akcję pewnym i solidnym strzałem z 11 metra, po krótkim słupku.

Reprezentant BS 4 Ligi Opolskiej to prawdziwa kolebka naszych zawodników. Oprócz Michalewskiego barwy Olesna reprezentują Michał Sarna, Mateusz Klinger, Maciej Węglarz i Łukasz Panek, a wspomniany wyżej Wojciech Hober, to jedna z piłkarskich "legend" MKS-u Kluczbork.

fot. archiwum / http://mkskluczbork.pl