MŁODZIEŻ

Juniorzy starsi zaczęli od remisu

Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie i mimo dużej przewagi naszego zespołu, z LZS-em Walce udało się na wyjeździe tylko zremisować. Tak inaugurację w Opolskiej Lidze Juniorów rozpoczęli juniorzy starsi. Rozpoczęli z tygodniowym opóźnieniem, ponieważ ich pierwszy mecz z KS-em Krapkowice na prośbę gości został przełożony.

– Okres przygotowawczy zaczął się 17 lipca. W jego trakcie rozegraliśmy 5 sparingów, głównie z zespołami z A-klasy i "okręgówki". Kadra zespołu liczy na razie 18 zawodników. Liczę jednak na to, że nie jest jeszcze zamknięta i będziemy mogli zgłosić do rozgrywek między innymi chłopaków z Ukrainy, którzy od roku z nami trenują. Pomimo falstartu, gdyż tak traktuję ten wynik, naszym celem będzie walka o miejsce na podium – zapowiada trener Dariusz Surmiński. 

Poprzeczka zostanie z pewnością zawieszona nieco wyżej, i to już w najbliższą sobotę, o godzinie 11.00, kiedy do Kluczborka przyjedzie PUKS Pomologia Prószków. Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy więc pierwszego gola w nowym sezonie, którego autorem był Dastin Knopik (na zdjęciu), sprawdźmy zapis spotkania w portalu PZPN Łączy Nasz Piłka i życzmy naszym chłopakom powodzenia w następnych spotkaniach! 

Biało-niebiescy wystąpili w składzie: Grycan, Lizoń (46. Paradowski), Konarski, Mendel, Oczowiński, Kalus, Slimak, Witos, Setlak, Klimczak (85. Skóra), Knopik.

fot. archiwum / http://mkskluczbork.pl