MŁODZIEŻ

Trzy zwycięstwa drużyn młodzieżowych

Bramki Bartłomieja Prządki i Mateusza Lizonia zapewniły trzecie w tym sezonie zwycięstwo juniorom młodszym. Podopieczni Michała Honca w swym ostatnim spotkaniu w lidze opolskiej pokonali 2:1 UKS Hattrick Głuchołazy. Biało-niebiescy są na razie na miejscu trzecim i tej jesieni jeszcze nie przegrali. Od prowadzącej w [Tabeli] Pomologii Prószków dzieli ich 6 punktów, jednak nasi chłopcy mają w zanadrzu jeszcze dwa spotkania zaległe.

Swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnotowali juniorzy starsi. Ekipa prowadzona przez Dariusza Surmińskiego pokonała na wyjeździe Odrę Koźle 6:1. Znów aktywnością strzelecką popisał się Dastin Knopik, który piłkę w siatce rywala umieścił trzy razy. Ponadto gole dla naszych barw zdobywali: Miłosz Paradowski, Kacper Gurok i Dawid Slimak. [Tabela] Opolskiej Ligi Juniorów wygląda następująco.

Jedyną drużyna MKS-u, która wygrała do tej pory wszystkie mecze tej jesieni, jest pierwszy zespół młodzików. Tylko różnica bramkowa plasuje zespół Tadeusza Bieńka na 2 miejscu w Opolskiej Lidze Młodzików. Pełną klasyfikację tych rozrywek obejrzeć można tutaj: [Tabela]

fot. Elżbieta Pelc / http://mkskluczbork.pl