Bez kategorii

Andrzej Konwiński przestał być trenerem MKS-u Kluczbork

Zarząd klubu MKS Kluczbork na swym posiedzeniu w dniu 25 września rozwiązał za porozumieniem stron umowę z trenerem Andrzejem Konwińskim. Do czasu powołana nowego szkoleniowca zajęcia treningowe z zespołem prowadził będzie drugi trener Łukasz Ganowicz.

Trener Konwiński powrócił na Sportową u schyłku poprzedniego sezonu, 20 kwietnia br., kiedy spadek naszej drużyny z Nice 1 Ligi został już praktycznie przesądzony. Od tego czasu poprowadził biało-niebieskich w 8 spotkaniach zaplecza ekstraklasy, 11 w 2 lidze i 1 w Pucharze Polski. Tegoroczny bilans to 4 zwycięstwa, 7 remisów i 9 porażek.

Panu Andrzejowi dziękujemy za pracę i życzymy powodzenia podczas dalszej przygody z piłką!

fot. Mirosław Szozda / http://mkskluczbork.pl