Bez kategorii

Z Gwardią Koszalin zagramy w Kluczborku!

Najbliższy mecz biało-niebieskich z Gwardią Koszalin odbędzie się w Kluczborku! Przypomnijmy, że stadion koszalińskiego klubu nie został dopuszczony do organizacji meczów w 2 lidze. Do tej pory Gwardia dwa mecze rozegrała na obiekcie Warty Poznań, a na jeden wynajęła arenę Radomiaka Radom. Pozostałe spotkania "Gwardziści" toczyli na wyjazdach.

Tak będzie i w najbliższą niedzielę, kiedy role gospodarza zawodów przejmie MKS Kluczbork,  a mecz rozpocznie się o godzinie 14.00. Oznacza to, że wiosną 2018 roku, naszą drużynę czekać będzie wjazdowe spotkanie ekstra, o ile oczywiście gospodarze uporają się z problemami swojej infrastruktury.

Uwaga! Na mecz MKS – Gwardia nie obowiązują karnety. Ich posiadacze będą musieli normalnie nabyć bilet, który kupić będzie można w sekretariacie klubu od środy do piątku, w godzinach 10.00-15.00 oraz w dniu meczu w kasach stadionu. Przedsprzedaż internetowa działa już pod tym adresem.

fot. Mirosław Szozda / http://mkskluczbork.pl