Bez kategorii

Jakob Rychlik powołany do reprezentacji Polski!

Podopieczny Michała Honca, zawodnik juniorów młodszych MKS-u Kluczbork, Jakob Rychlik, został powołany do reprezentacji Polish Soccer Skills. – Jest to kadra zawodników do lat 16, którą prowadzi specjalna fundacja, pod tą właśnie nazwą, gdyż oficjalnie kadra Polski zaczyna się od lat 17. To spore wyróżnienie dla naszego klubu i wygląda na to, że nasz wychowanek przymierzany będzie w przyszłości właśnie do tego zespołu – wyjaśnia dyrektor klubu Robert Płaczkowski. 

Zgrupowanie PSK odbędzie się na początku stycznia w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie, a w marcu na podobnych obiektach w Spale. – Zawodnik posiada ogromny potencjał piłkarski oraz motoryczny – czytamy w uzasadnieniu pisma, które trafiło na Sportową.

Jakob wyłowiony został spośród 300 młodych piłkarzy urodzonych w roku 2002! Następnym etapem jego rozwoju będą wojaże zagraniczne i sparingi z klubami Bundesligi, Eredivise, Pimera Division i Serie A. Gratulujemy i życzymy "połamania"!

fot. Elżbieta Pelc.