Biletów nie ma, są szaliki

Skończyła się pula biletów na międzypaństwowy mecz drużyn U-20 Polska – Portugalia, który 9 listopada odbędzie się w Kluczborku. Przypomnijmy, że sekretariat MKS-u Kluczbork prowadził przedsprzedaż wejściówek na wydzielone sektory Stadionu Miejskiego. Komunikat płynący z biura przy Sportowej 7 brzmi krótko: biletów brak!

Kart wstępu na to spotkanie poszukiwać należy już wyłącznie w siedzibie organizatora spotkania, którym jest Opolski Związek Piłki Nożnej.

MKS, który przyjął na siebie rolę współorganizatora wydarzenia, odpowiadał będzie za dystrybucję okazjonalnych, haftowanych szali meczowych. Gadżet kosztuje 30 złotych i już teraz nabyć go można w sekretariacie klubu, a w dniu meczu rozprowadzany będzie na terenie stadionu. Uwaga, ilość ograniczona!