Specjalny plan pracy na mecz z Błękitnymi

Znamy treningowy rozkład jazdy poprzedzający najbliższy mecz naszej drużyny. Tym będzie wyjazdowe spotkanie z Błękitnymi Stargard, które odbędzie się 4 listopada, o godzinie 13.00.

Trener Tomasz Kulawik w planie pracy uwzględnił dzień Wszystkich Świętych, który będzie dniem wolnym. Nasz szkoleniowiec zajęcia rozpisał tak, aby zawodnicy dostali jak najwięcej czasu na odwiedzenie grobów swych bliskich. Tak więc we wtorek rozpoczęły się one przed południem, a w czwartek wystartują po południu.

Na teren rywala nasza ekipa uda się już w piątek, a poprzedzi go ostatni w tym mikro-cyklu trening. Nasi zawodnicy dostaną także wolne w niedzielę, kiedy będą mogli w pełni wypocząć po meczu, ale także po kilkugodzinnej podróży autokarem.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl