- PIERWSZA DRUŻYNA

Biało-niebiescy na roztrenowaniu

Zawodnicy naszego drugoligowca weszli w fazę rozbratu z piłką. Tak zwane roztrenowanie potrwa do 15 grudnia br. i będzie okazję do przyjrzenia się kilku nowym zawodnikom. W tym okresie nie odbędzie się jednak żaden mecz kontrolny.

W ostatnich zajęciach biało-niebieskich udział wziął 22-letni malijski napastnik Mademba Djibril Cisse. To zawodnik Orła Źlinice, który reprezentuje opolską klasę okręgową, a który w zakończonych rozgrywkach popisał się niezła skutecznością w postaci 21 goli.   

Przy Sportowej pokazał się także reprezentant piłki halowej. Niespełna 24-letni Brazylijczyk Elton Dos Santos Olivieira aktualnie nosi barwy FK Odra Opole i jest również napastnikiem w Śląsku Łubniany (okręgówka). W formacji obronnej sprawdzany był 20-latek Śląska II Wrocław Artur Łuczkiewicz, który z powodu kontuzji ostatni sezon miał z głowy.

Przerwa urlopowa MKS-u potrwa do 4 stycznie 2018, a pierwszą w nowym roku zbiórkę zaplanowano na godzinę 16.00.

fot. /mkskluczbork.pl