WOKÓŁ KLUBU

Obradowało Walne. Nie będzie zmian w zarządzie klubu

Blisko dwie godziny trwały obrady Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Klubu MKS Kluczbork. Nadzwyczajne posiedzenie zwołane zostało po tym, jak 6 listopada br., zarząd klubu podał się praktycznie do dymisji, powierzając swój los decyzjom w.wym. gremium.

Najważniejsza wiadomość płynąca z sali obrad mówi o tym, że Walne nie przyjęło tej rezygnacji. Nikt z obecnych nie był przeciwny temu, aby w dotychczasowym składzie władza MKS-u sprawowała dalej swoje obowiązki. Nie ma też personalnych zmian i funkcji w zarządzie MKS-u.

Walne podjęło uchwałę o zobowiązaniu zarządu klubu do wdrożenia w życie wszystkich możliwych działań w celu utrzymania pierwszej drużyny na poziomie 2 ligi piłkarskiej. Niezwłocznie po zakończeniu Walnego zarząd rozpoczął swoje zebranie,  a jego pierwsze decyzje powinny być znane w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin.

fot. /mkskluczbork.pl