WOKÓŁ KLUBU

Kluczborskie nominacje w plebiscycie NTO

Trwa głosowanie na najpopularniejszych sportowców Opolszczyzny. Prestiżowy, 50. jubileuszowy plebiscyt, który od lat organizuje dział sportowy Nowej Trybuny Opolskiej potrwa do 19 stycznia (piątek) 2018 roku, do godziny 20.00.

Wśród nominowanych za rok 2017 znalazło się trzech zawodników MKS-u Kluczbork. Kapitan naszej jedenastki Kamil Nitkiewicz znalazł się wśród typów kategorii Mistrzowie Opolskiego Sportu, z kolei Jakub Skoczylas i Paweł Gierak "biją się" jako reprezentanci powiatu kluczborskiego w kategorii Sportowiec Roku 2017. Kajetan Gurok to przedstawiciel naszych drużyn młodzieżowych i startuje w kategorii najpopularniejszego sportowca roku wśród juniorów.

Ponadto MKS Kluczbork ubiega się o miano najpopularniejszej drużyny ubiegłego roku. Tadeusz Bieniek i Krzysztof Bodziony walczyć będą o tytuł trenera roku. Pierwszy z nich prowadzi młodzików MKS-u, drugi opiekuje się najmłodszymi adeptami piłkarskiej sztuki i jest coachem Akademii Młody MKS.

Oto pełny zestaw naszych nominacji oraz numery i treści SMS-ów dzięki którym można wziąć udział w zabawie.   Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na naszych przedstawicieli!

Kamil Nitkiewicz, piłka nożna, MKS Kluczbork (MOS.27)
SMS pod nr 72355 o treści MOS.27

Jakub Skoczylas, piłka nożna, MKS Kluczbork (NSO.75)
SMS pod nr 72355 o treści NSO.75

Paweł Gierak, piłka nożna, MKS Kluczbork (NSO.68)
SMS pod nr 72355 o treści NSO.68

Kajetan Gurok, piłka nożna, MKS- Kluczbork (NSJ.39)
SMS pod nr 72355 o treści NSJ.39

MKS Kluczbork, piłka nożna (NDO.52)
SMS pod nr 72355 o treści NDO.52

Krzysztof Bodziony, piłka nożna, mks kluczbork (NST.71)
SMS pod nr 72355 o treści NST.71

Tadeusz Bieniek, piłka nożna, MKS kluczbork (NST.70)
SMS pod nr 72355 o treści NST.70

Zdjęcie: Jakub Skoczylas solidnie zapracował na swoją nominację.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl