- PIERWSZA DRUŻYNA

Mecz MKS-u w Telewizji Polskiej?

Odbyło się posiedzenie zarządu Drugiej Ligi Piłkarskiej. Przypomnijmy, że w gronie jego członków znajduje się wiceprezes MKS-u Kluczbork Zdzisław Sarnicki. Oprócz bieżących spraw organizacyjnych reprezentanci klubów 2 ligi spotkali się z władzami Telewizji Polskiej.

– Celem naszej wizyty przy Jana Pawła Woronicza było wypracowanie porozumienia w sprawie transmisji meczów 2 ligi na na antenie TVP (w grę wchodzi pasmo TVP3). Jeśli takie zostanie podpisane, to uzgodniliśmy, że pierwszym spotkaniem, z którego przeprowadzona zostanie bezpośrednia relacja, będzie mecz MKS Kluczbork – ŁKS łódź – informuje nasz człowiek w Warszawie.

Łodzianie są wiceliderem tabeli, a na Sportową przybędą 3 marca. To właśnie tego dnia drugoligowcy wznowią rozgrywki w ramach wiosennej rundy rewanżowej w 2 lidze. – Pokazanie naszego meczu to nie tylko atrakcja dla kibiców, promocja klubu i miasta, ale też argument dla sponsorów. Zakończenie negocjacji planowane jest na połowę stycznia br. – zaznacza Sarnicki.

fot. /mkskluczbork.pl