- PIERWSZA DRUŻYNA

Biało-niebiescy już trenują!

Dwudziestu jeden zawodników pojawiło się na pierwszym w nowym roku treningu MKS-u Kluczbork. Oprócz znanych doskonale nazwisk w zajęciach wziął udział Dominik Lewandowski z drużyny juniorów oraz powracający po kontuzjach Adam Orłowicz i Marcin Niemczyk. Jedynym nieobecnym był Tomasz Górkiewicz, który dostał zgodę na przedłużenie świąteczno-noworocznego wypoczynku.

Inauguracja przygotowań odbyła się w salce konferencyjnej. Tam jako pierwszy głos zabrał prezes naszego klubu Waldemar Sosin, który dokonał oficjalnej prezentacji nowego co do joty sztabu szkoleniowego. Później drzwi pomieszczenia się zamknęły i rozpoczęło się "sam na sam", trenerów z drużyną.

Jeszcze tego dnia biało-niebiescy przebrali się w stroje treningowe i udali się do pobliskiego parku, gdzie przy fantastycznej jak na tę porę roku aurze, odbyli premierowy w 2018 roku rozruch. Kolejne zajęcia treningowe trener Jan Furlepa zaplanował już na piątek. Będą nimi badania wydolnościowe, które jak zwykle przeprowadzi dla naszego klubu dr Bartosz Ochman.

Inauguracja zajęć treningowych – zima 2018, lista obecności:

Bramkarze: Kacper Majchrowski, Grzegorz Kleemann, Jakub Garncarek

Obrońcy: Bartosz Brodziński, Paweł Gierak, Adam Orłowicz, Kamil Nitkiewicz

Pomocnicy: Michał Glanowski, Krzysztof Bodziony, Donatas Nakrośius, Sebastian Deja, Jakub Skoczylas, Kamil Nykiel, Paweł Kubiak, Paweł Baraniak, Dmytro Fedota, Marcin Niemczyk, Lucjan Zieliński, Dominik Lewandowski 

Napastnicy: Michał Kojder, Miłosz Reisch

Sztab szkoleniowy: Jan Furlepa, Daniel Kokosiński, Grzegorz Żmija

fot. /mkskluczbork.pl