WOKÓŁ KLUBU

Zarząd spotka się z członkami stowarzyszenia

11 stycznia (czwartek) dojdzie do spotkania przedstawicieli zarządu klubu z członkami stowarzyszenia naszego klubu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do salki konferencyjnej kampusu Stobrawa, na godzinę 17.00.

– Po grudniowym "Walnym" okazało się, że w zasięgu są młodzi ludzie z głowami pełnymi pomysłów, którzy chętni są pomagać klubowi. Otwieramy się na nich i organizujemy z nimi otwarte spotkanie. Przy okazji zapraszamy tych wszystkich,  którym na sercu leży dobro MKS-u Kluczbork. Chcemy podyskutować o nowelizacji statutu stowarzyszenia, ale także o tym, w jaki sposób zapełnić trybuny naszego stadionu, jaką obrać strategię dla pozyskiwania środków finansowych. Sprawując władzę w klubie, traktujemy to wydarzenie jak "nowe otwarcie", które da odpowiedź, w jakim kierunku ma zmierzać MKS – wyjaśnia cel spotkania wiceprezes Wojciech Smolnik.

Zapraszamy!

fot. /mkskluczbork.pl