PIERWSZA DRUŻYNA

Biało-niebiescy rozpoczęli zgrupowanie w Bogdańczowicach

Internat Zespołu Szkół – Centrum Kształcenia Rolniczego w Bogdańczowicach, to miejsce skoszarowania naszych zawodników, którzy 21 stycznia rozpoczęli tygodniowy obóz treningowo-szkoleniowy. Tamtejsza placówka od lat stawia na sportowy rozwój dzieci i młodzieży, więc kolejny wybór przez nasz klub miejsca obozu nie może dziwić.

W kadrze na zgrupowanie znalazło się 21 zawodników naszego drugoligowca. Sztab szkoleniowy przygotował także dwa miejsca ekstra, dla kandydatów do występów w MKS-ie Kluczbork. Na liście uczestników siedmiodniowego pobytu za miedzą znaleźli się:

Bramkarze: Kacper Majchrowski, Grzegorz Kleemann, Jakub Garncarek

Obrońcy: Kamil Nitkiewicz, Jakub Skoczylas, Adam Orłowicz, Tomasz Górkiewicz, Bartosz Brodziński, Paweł Gierak

Pomocnicy: Michał Glanowski, Donatas Nakrośius, Sebastian Deja, Kamil Nykiel, Paweł Baraniak, Paweł Kubiak, Marcin Niemczyk, Dmytro Fedota, Krzysztof Bodziony, Lucjan Zieliński

Napastnicy: Michał Kojder, Miłosz Reisch,

Sztab szkoleniowy: Jan Furlepa, Daniel Kokosiński, Grzegorz Żmija

Każdy poranek pobytu w Bogdańczowicach rozpoczynał się będzie od ważenia zawodników. Na miejscu biało-niebieskich czekają jeszcze codzienne treningi wytrzymałości tlenowej oraz ciężka praca fizyczna w salce do ćwiczeń i w hali. Ramowy plan działań zakłada także cztery treningi na boisku ze sztuczną trawą, które rozdzieli sparingowy mecz z Ruchem Zdzieszowice. W tym przypadku nasz zespół czeka krótka autokarowa podróż do Stobrawy. Zimowy okres ładowania akumulatorów zakończy sobotni mecz kontrolny z GKS-em 1962 Jastrzębie, także w Kluczborku.

fot. /mkskluczbork.pl