PIERWSZA DRUŻYNA

Sparing drugoligowców na korzyść lidera

Biało-niebiescy doznali pierwszej w tym roku sparingowej porażki. Mimo widocznej przewagi w pierwszej części gry, skuteczniejsi okazali się goście. MKS próbował zaskoczyć rywala uderzeniami z dystansu, jednak próby Krzysztofa Bodzionego i Sebastiana Dei mijały światło bramki. Lider 2 ligi gola zdobył po ciekawie rozegranym rzucie wolnym, który z 4 metrów sfinalizował pod poprzeczkę sprawdzany przez GKS Kacper Czajkowski.

W drugiej połowie nasz zespół dążył ambitnie do odrobienia strat. Najlepszą ku temu okazję miał na lewej stronie Paweł Baraniak, lecz strzał oddany po dośrodkowaniu Donatasa Nakrośiusa, złapał tuż przy słupku bramkarz przyjezdnych.

Następna gra kontrolna naszej drużyny odbędzie się za tydzień. Przeciwnikiem numer 5 będzie trzecioligowa Stal Brzeg, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00, na boisku ze sztuczną trawą, oczywiście w Kluczborku.

Sparing: MKS Kluczbork – GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:1)

Bramki: 35' Kacper Czajkowski

MKS: Kleemann (46. Majchrowski) – Kubiak, Nakrośius (46. zawodnik testowany), Brodziński (46. Gierak), Nitkiewicz (46. zawodnik testowany) – Zieliński, Bodziony (46. Nykiel), Fedota (46. Glanowski), Deja (46. zawodnik testowany), zawodnik testowany (46. Baraniak) – zawodnik testowany

GKS 1962:: (I połowa) Drazik – Zajączkowski, Czajkowski, Pacholski, Weis, Semeniuk, Jaroszek, Caniboł, Gancarczyk,  Dzida, Pastuszak. (II połowa) Szelong – Mazurkiewicz, Czajkowski, Szymura, Kulawiak, Ali, Ruda, Kuś, Szczęch, Jadach, Szczepan

Trening indywidualny: Orłowicz, Niemczyk, Górkiewicz, Kojder, Reisch, Skoczylas

Zdjęcie: Lucjan Zieliński w tym roku po raz pierwszy na sztucznej trawie. 

fot. /mkskluczbork.pl