PIERWSZA DRUŻYNA

Daniel Kokosiński: Wciąż szukamy optymalnej jedenastki

– Rezultat w sparingu jest sprawą drugorzędną. Przeciwnik stworzył sobie kilka sytuacji. Dwie bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry, gdzie zadecydowały indywidualne błędy w kryciu, a także w komunikacji. My także mieliśmy swoje okazje i rezultat mógł być troszeczkę inny. Na razie skupiamy się na przygotowaniach, więc nasz skład nie jest jeszcze wyklarowany, mieszamy nim, przyglądamy się poszczególnym zawodnikom i szukamy tej optymalnej jedenastki – dzielił się wrażeniami po meczu ze Stalą Brzeg drugi trener Daniel Kokosiński.

Asystent Jana Furlepy chwalił trzecioligowca: – Goście przyjechali do nas i zagrali swoim żelaznym składem, bardziej skupiając się na wyniku. Nasze cele były dziś trochę inne, choć oczywiście taki rezultat "idzie w świat", motywuje i daje "powera" do dalszych występów. Nie wiem w jakim okresie przygotowawczym jest Stal, ale to bardzo ciekawa drużyna, ma w swych szeregach kilku doświadczonych i ogranych zawodników, zespół dobrze wybiegany i ma duże szanse na awans do 2 ligi. My mamy za sobą ciężki obóz i treningi, i to także się nakłada. Musimy popracować nad minimalizacją własnych błędów, gdyż szkoda tak głupio straconych bramek. 

fot. /mkskluczbork.pl