PIERWSZA DRUŻYNA

Pracowity tydzień biało-niebieskich

Przed naszym drugoligowcem bardzo intensywny, ale zarazem urozmaicony i ciekawy mikro-cykl treningowy. W ciągu  najbliższych sześciu dni biało-niebiescy rozegrają dwa spotkania kontrolne. Przed każdym z nich (środa – Podbeskidzie Bielsko-Biała, sobota – Ślęza Wrocław) solidnie popracują.

Według planu przygotowanego przez sztab szkoleniowy, we wtorek i czwartek nasza kadra spędzi przy Sportowej niemalże cały dzień. Zajęcia rozpoczną się już przed południem w salce do ćwiczeń, a zakończą treningiem techniczno-taktycznym na boisku ze sztuczną trawą. O wikt zadba w międzyczasie restauracja Ratuszowa, gdzie MKS-iacy zjedzą razem obiad. 

Pierwsza zbiórka w piątym tygodniu przygotowań do rundy wiosennej została wyznaczona właśnie na wtorek, Nie znaczy to wcale, że nasi chłopcy od soboty leżą pokotem. Zawodnikom wydane zostały specjalne paski, które monitorować będą ich trening indywidualny, rozpisany po sparingu ze Stalą Brzeg.

fot. /mkskluczbork.pl