PIERWSZA DRUŻYNA

Remisowo w starciu z czwartoligowcem

Pierwszy gol środowego meczu padł w 20 minucie. Akcję, która dała MKS-owi prowadzenie, przeprowadzili pozyskani tej zimy Hubert Antkowiak i Kamil Jonkisz, a ten pierwszy nie dał szans golkiperowi gospodarzy.

Wyrównanie na Szombierkach (miejsce rozegrania sparingu) padło tuż przed przerwą, za sprawą Marcina Lachowskiego. Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników na boisku skutecznie wykorzystał nieporozumienie w szeregach naszej defensywy, nie dając Kacprowi Majchrowskiemu szans na obronę. Zresztą nasz golkiper sam sprokurował zagrożenie pod swoją świątynią.

Wynik z pierwszej odsłony utrzymał się już do końca. Warto odnotować pierwsze w tym roku 45 minut Marcina Niemczyka, który powrócił do gry po kontuzji kostki, w listopadzie 2017.

Następna gra kontrolna naszego zespołu odbędzie się już w najbliższa sobotę, kiedy biało-niebiescy podejmą przy Sportowej trzecioligową Ślęzę Wrocław. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.00.

Sparing: Polonia Bytom – MKS Kluczbork 1:1 (1:1)

Bramki: Hubert Antkowiak 20' – Marcin Lachowski 44'

MKS: Majchrowski (46. zawodnik testowany) – Górkiewicz, Nakrośius (46. Gierak), Brodziński (46. Glanowski), Nitkiewicz (46. Skoczylas) – Zieliński (46. Reisch), Bodziony (46. Nykiel), Deja (46. Fedota), Baraniak (46. Kubiak) – Antkowiak (46. Niemczyk), Jonkisz.

Trening indywidualny: Kleemann, Orłowicz, Kojder.

Zdjęcie: Kamil Jonkisz skutecznie pracuje na wyjściowy garnitur w  meczu z ŁKS-em.

fot. /mkskluczbork.pl