WOKÓŁ KLUBU

Zdzisław Sarnicki zrezygnował z pracy w zarządzie klubu

Ze składu 9-osobowego zarządu MKS-u Kluczbork ubyło jedno nazwisko. W dniu 31 styczni br. z członkostwa we władzach naszego klubu zrezygnował Zdzisław Sarnicki. Oprócz funkcji wiceprezesa był członkiem zarządu 2 ligi piłkarskiej, organu, który w ubiegłym roku powołały kluby tego szczebla rozgrywkowego.

Wcześniej Sarnicki stał na czele MKS-u przed trzy i pól roku, nieprzerwanie od 19 listopada 2012, do 15 czerwca 2016r. Pod jego wodzą biało-niebiescy najpierw pewnie utrzymali się w reformowanej 2 lidze, a później ją wygrali i awansowali na zaplecze ekstraklasy. Do zarządu powrócił w czerwcu ubiegłego roku.

Panu Zdzisławowi serdecznie dziękujemy za wkład pracy włożony w rozwój MKS-u Kluczbork i życzymy powodzenia w karierze zawodowej oraz życiu osobistym!

fot. /mkskluczbork.pl