PIERWSZA DRUŻYNA

Terminowa inauguracja wiosny pod dużym znakiem zapytania

Biorąc pod uwagę panujące już warunki atmosferyczne oraz perspektywę ich utrzymania się w najbliższych kilkunastu dniach, zarząd MKS-u Kluczbork wystosował pismo do klubu ŁKS Łódź, z prośbą o zmianę terminu meczu, który odbyć się miał 2 marca na Stadionie Miejskim. Nowa, proponowana data tego spotkania, to środa, 25 kwietnia.

Wszystko przez nawrót zimy na terenie całego kraju i siarczyste mrozy, które kluczborską płytę boiska zamieniły w lodowatą skamielinę. Zamiast inauguracji piłkarskiej wiosny, sztab szkoleniowy rezerwowo zakontraktował na ten sam termin sparing z pierwszoligowym Rakowem Częstochowa, który odbędzie się w częstochowskim Lelowie, o godzinie 12.00.

Wszystko wskazuje na to, że rundę rewanżową biało-niebiescy rozpoczną zatem na wyjeździe. Mecz z Olimpią Elbląg odbędzie się 10 marca, o godzinie 14.00, oczywiście na tamtejszym Stadionie Miejskim. Piątkowy sparing ze Skrą Częstochowa także przeniesiono, na boisko ze sztuczną trawą.

fot. /mkskluczbork.pl