PIERWSZA DRUŻYNA

Mecz z Olimpią pod znakiem zapytania

Na pewno nie w Kluczborku, ale czy w Elblągu? Tak w poniedziałkowy wieczór powinno brzmieć pytanie na temat przyszłości pierwszego w tym roku ligowego meczu biało-niebieskich. 10 marca, w ramach 21. kolejki 2 ligi, nasi zawodnicy zmierzyć się mają na wyjeździe z Olimpią Elbląg.

O problemach organizacyjnych klubu rywala, a dokładnie stanie płyty tamtejszego boiska już informowaliśmy. Ba, zarząd MKS-u zaproponował nawet przeniesienie spotkania do Kluczborka. – Do tej pory nie wpłynęło do nas żadne pismo o przeniesieniu, czy odwołaniu meczu z Olimpią, ale intuicja mi podpowiada, że inauguracja rundy wiosennej odbędzie się dla nas 17 marca, meczem z Wartą Poznań – tajemniczo prognozuje wiceprezes Wojciech Smolnik.

Z informacji, które do nas dotarły, o tym, czy sobotnie zawody się odbędą, zadecyduje PZPN i ma to następić jeszcze przed odpaleniem autokaru w kierunku Elbląga.

fot. /mkskluczbork.pl