PIERWSZA DRUŻYNA

Biało-niebiescy znów trenują. Operacja Warta rozpoczęta!

Po dwóch dniach wolnego nasi drugoligowcy powrócili do zajęć treningowych. Trener Jan Furlepa „wynajął” sobie swych podopiecznych na cały poniedziałek. Zbiórka zaordynowana została na godzinę 11.30, a koniec pierwszego dnia szlifowania formy na mecz z Wartą Poznań nastąpi o zmroku. W międzyczasie cała nasza kadra zje obiad w Ratuszowej, która niezmiennie dba o wikt naszej ekipy.

Plan pracy mikro-cyklu ukierunkowanego na to konkretne spotkanie poddany został korekcie. Wszystko z powodu przełożenia zawodów na piątek, dlatego też bardzo urozmaiciły się poniedziałkowe zajęcia. Siłownia, meczowe analizy w salce konferencyjnej i popołudniowy wypad na KKS, to program tego treningowego dnia.

Wtorek, środa i czwartek, to już wyłącznie boisko i trening techniczno-taktyczny, opracowany zapewne pod rywala, gdyż więcej szczegółów na ten temat nie znamy. Biało-niebiescy pożegnali się już także całkowicie ze sztuczną trawą i do piątku ćwiczyć będą wyłącznie w naturalnych warunkach, na wspomnianym wyżej KKS-ie i murawie, kapitalnie jak na tę porę roku, naszykowanej przez kluczborski OSiR.

fot. Jacek Nałęcz /mkskluczbork.pl