WOKÓŁ KLUBU

Przedsprzedaż biletów na mecz z Wartą

16 marca (piątek), godzina 18.00, to kluczborska godzina zero, na którą można już teraz załatwić sobie wstęp. Klub uruchomił internetową sprzedaż biletów na pierwszy w tym roku mecz o ligowe punkty z Wartą Poznań. Pozyskanie biletu tym sposobem jest niezwykle proste i wystarczy uruchomić ten oto link: MKS – Warta.

Dystrybucja wejściówek odbywa się także w sposób klasyczny, to znaczy w sekretariacie MKS-u, przy Sportowej 7, do którego zapraszamy w godzinach 10.00-15.00, w dniach 13, 14 i 15 marca.

Uwaga! W dniu meczu sekretariat nie prowadzi sprzedaży biletów. Te nabyć można w kasach stadionu, które otwarte zostaną dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania. Ceny oraz sposób dystrybucji wejściówek na mecze w Kluczborku, znajdują się w zakładce: Bilety.

Informujemy także, że są jeszcze karnety na rundę wiosenną 2018. Cena tego blankietu, który zaoferuje obejrzenie 7 spotkań mistrzowskich naszej drużyny, wyceniona została na 110 złotych. Uwaga! Do każdego karnetu dołączony zostanie klubowy kalendarz na rok 2018 (do wyczerpania zapasów).

fot. /mkskluczbork.pl