WOKÓŁ KLUBU

Agencja Pracy Beetsma w gronie partnerów MKS-u Kluczbork

Pani Katarzyna Podgórska, z ramienia Agencji Pracy Beetsma, parafowała umowę o współpracy z naszym klubem. Dokument „za” MKS-u Kluczbork podpisali prezes Waldemar Sosin i wiceprezes Wojciech Smolnik. Dokument mówi o rocznej współpracy, z możliwością jego przedłużenia. Kluczborski oddział firmy mieści się przy ul. Podwale 8/1.

Agencja pracy Beetsma jest częścią międzynarodowego holdingu Van Koppen & Van Eijk z siedzibą w Holandii. Jej korzenie sięgają 2000 roku, a od ponad 8 lat jej działalność jest ściśle związana z rynkiem polskim. Dzięki temu agencja posiada bogate doświadczenie w pośrednictwie pracy zarówno krajowej, jak i zagranicznej. Przy tym na szczególną uwagę zasługuje sektor pracy tymczasowej w obszarach takich jak ogrodnictwo, budownictwo, logistyka czy technologie.

Oprócz sprawdzonej metodologii rekrutacji, kompleksowego zabezpieczenia formalno-prawnego dla obu stron stosunku pracy, a także dodatkowych udogodnieniom, Beetsma wspiera jak największą ilość osób podczas szukania odpowiedniego stanowiska, a jednocześnie zapewnia dziesiątkom pracodawców zyski płynące z zatrudniania odpowiednich ludzi. To najlepszy układ, gdyż procentuje on korzyściami dla obu stron.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę!

fot. http://www.vankoppen-vaneijk.nl