PIERWSZA DRUŻYNA

MKS – Zima 0:3. Mecz z Wartą Poznań odwołany!

Ty razem przysłowie “do trzech razy sztuka” nie sprawdziło się. Dokładnie 22 minuty po godzinie 17.00, zapadła decyzja o tym, że mecz 22. kolejki w 2 lidze, pomiędzy MKS-em Kluczbork a Wartą Poznań, nie odbędzie się.

Wszystko przez obfite opady śniegu, którego z placu gry, mimo bardzo ofiarnej pracy służb, nie udało się usunąć. W tej sytuacji trójka sędziowska pod przewodnictwem pana Mirosława Góreckiego z Katowic podjęła powyższą decyzję.

To już trzecie w rundzie rewanżowej podejście naszej drużyny do inauguracji piłkarskiej “wiosny”. Najpierw z powodu zmrożonej płyty boiska odwołano spotkanie z ŁKS-em Łódź, a po tygodniu ten sam problem zgłosiła Olimpia Elbląg.

O statusie biletów na mecz z Wartą poinformujemy w osobnym komunikacie, zaś wyznaczenie nowego terminu zawodów z Wartą, to już sprawa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

fot. /mkskluczbork.pl