PIERWSZA DRUŻYNA

Biało-niebieskich do meczu ligowego podejście czwarte

Sobota i niedziela dla siebie i rodzin, poniedziałek z przypiętym do ciała sport-testerem, tak ostatnie kilkadziesiąt godzin spędzili nasi zawodnicy i stanęli przed kolejnym dylematem. Zresztą takim samym, jak przez ostatnie trzy tygodnie: czy uda się rozegrać najbliższy mecz?

– Na tę chwilę nie mamy żadnych informacji, żeby nasz wyjazd do Puław nie doszedł do skutku. Oczywiście spoglądamy na prognozy pogody. Zresztą, kto na to teraz nie patrzy? Wyczekujemy także na decyzję PZPN-u w kwestii nowych terminów zaległych spotkań. Ten drugi temat bardziej spędza mi sen z powiek – mówi wiceprezes Wojciech Smolnik.

Nasza ekipa robi więc dalej swoje. Trener Jan Furlepa skoszarował swych podopiecznych tym razem we wtorek, z kolei w środę i czwartek zamierza już tylko trenować na boisku. Wyprawa na mecz z Wisłą nastąpić ma w piątek przed południem, no chyba, że… Konia z rzędem temu, który by przypuszczał, że biało niebiescy piłkarską wiosnę zainaugurują 24 marca?

fot. /mksklucbork.pl