PIERWSZA DRUŻYNA

Gramy! Nie ma zagrożenia dla meczu w Puławach

Wszystko wskazuje na to, że 23. kolejka spotkań w 2 lidze odbędzie się bez pogodowych niespodzianek. Dwa mecze, których termin przełożono już na 11 kwietnia, dotyczą powołań do reprezentacji młodzieżowych zawodników Radomiaka Radom i Błękitnych Stargard, więc i tak najbliższa seria kompletna nie będzie.

Korzystając z okazji, swoje zaległe z 3 marca zawody rozegra w sobotę Gwardia Koszalin, która podejmie Olimpię Elbląg. To właśnie te dwa kluby miały teraz grać z Radomiakiem i Błękitnymi. Co dalej z pozostałymi wiosennymi  zaległościami z kolejki 21 i 22? Na tę chwilę PZPN nie podjął w tej kwestii żadnych decyzji(!).

– Stan murawy we wtorkowy poranek. Śnieg niemal w całości został usunięty z płyty boiska. Miejmy nadzieję, że zapowiadane na dziś opady nie będą zbyt obfite – napisała na swojej stronie Facebook-a Wisła Puławy, dziękując wszystkim zaangażowanym w przygotowanie placu gry.   – Kontaktowaliśmy się już z Wisłą i usłyszałem, że „wszystko jest OK!”, także zaczynamy grać w piłkę! – cieszy się wiceprezes Wojciech Smolnik.

Nasz ekipa do Puław wyruszy w przeddzień spotkania, które odbędzie się 24 marca (sobota) o godzinie 16.00. Do tego czasu biało-niebieskich będzie można zastać już praktycznie tylko na stadionie KKS-u, gdzie w naturalnych warunkach szlifować będą formę do jakże długo wyczekiwanej wiosennej inauguracji 2018.

fot. /mkskluczbork.pl