PIERWSZA DRUŻYNA

Cztery dni przygotowań do meczu z Radomiakiem

Biało-niebiescy są już w trakcie “operacji Radomiak” Na przygotowania do sobotniego starcia z wiceliderem 2 ligi i przy okazji otwarcia rundy rewanżowej na Stadionie Miejskim w Kluczborku, podopieczni trenera Jana Furlepy mają cztery dni. Jak to już bywa w zwyczaju sztabu szkoleniowego, pierwsze zajęcia po dwudniowym odpoczynku, rozpisane zostały na cały dzień. Tak więc od wtorkowego przedpołudnia do wieczora, naszych zawodników zastać będzie można na obiektach kampusu Stobrawa.

Następne trzy dni szlifowania formy przebiegać będą wyłącznie na boisku, a ten ostatni trening, przedmeczowy – piątkowy, nasza ekipa przeprowadzi już w porze meczowej i tam, gdzie podejmie rywala, czyli na głównej płycie naszej areny.  W czwartek poznamy też raport o stanie kości, czyli medyczne konsekwencje pierwszej w tym roku skutecznej wyprawy po punkty, jednak o tym, kto nadawał się będzie w stu procentach na bój z jedenastką z Radomia, dowiemy się nie szybciej, niż w dniu przedświątecznego spotkania.

fot. /mkskluczbork.pl