WOKÓŁ KLUBU

Z Radomiakiem po raz drugi, ale i trzeci

Historia ligowych meczów MKS Kluczbork – Radomiak Radom, sprowadza się do jedynego tylko spotkania. Odbyło się ono 1 września ubiegłego roku, w Radomiu. Starcie 7. kolejki bieżącego sezon w 2 lidze, zakończyło się podziałem punktów i rezultatem 1:1. Gola dla naszych barw zdobył już w 8 minucie Dmytro Fedota, dla gospodarzy Damian Jakubik, w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

Nieco lepszym bilansem z ekipą z Radomia może pochwalić się trener Jan Furlepa, który w sezonie 2016/2017 prowadził Odrę Opole. 24 września 2016 roku przy Oleskiej 51 opolanie z Radomiakiem bezbramkowo zremisowali, ale już podczas rundy rewanżowej odnieśli wyjazdowe zwycięstwo. Niewiele ponad rok temu, 21 marca 2017, Odra na stadionie im. Braci Czachorów wygrała 2:1, po dwóch trafieniach Szymona Skrzypczaka.