WOKÓŁ KLUBU

Pół tysiąca kibiców przyjedzie do Kluczborka

Na kluczborską inaugurację rundy rewanżowej czekaliśmy tym razem wyjątkowo długo. Najbliższe dni zrekompensują jednak ten czas. W odstępie czterech dni biało-niebiescy rozegrają dwa najatrakcyjniej zapowiadające się tej wiosny spotkania w Kluczborku. Już w Wielką Sobotę podejmą wicelidera 2 ligi, Radomiaka Radom, z kolei  w najbliższą środę, przy Sportowej zakotwiczy trzeci w tabeli, ŁKS Łódź.

W obu przypadkach uruchomiony zostanie sektor dla kibiców gości, ponieważ oba kluby zapowiadają przyjazd swoich zorganizowanych grup fanów. Biuro MKS-u szacuje, że jeden i drugi mecz obejrzy ich w sumie 500, a siły przyjezdnych ekip rozłożą się mniej więcej po połowie. Z tego też powodu wjazd na stadion od strony ul. Strzeleckiej, będzie w tych dniach niemożliwy.

Szalikowcy z Radomia i Łodzi liczyć jak zwykle mogą na słynną kluczborską gościnność. Wszelkie informacje dotyczące Stadionu Miejskiego w Kluczborku oraz zwyczajów na nim panujących, odnajdą oni w odrestaurowanej zakładce Klub/Stadion. Życzymy udanego pobytu, kulturalnego dopingu i do zobaczenia na naszym obiekcie!

Zdjęcie: Kibice Górnika Zabrze w liczbie 1200, którym władze MKS-u, oddały całą stronę swojego stadionu.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl