PIERWSZA DRUŻYNA WOKÓŁ KLUBU

Trzy nominacje za mecz z Radomiakiem

Adrian Klepczyński i Kamil Nitkiewicz, według tygodnia Piłka Nożna, zasłużyli na miejsce wśród najlepszych graczy 24. kolejki 2 ligi. – Na przesadnie częste domowe zwycięstwa nie narzekali również w Kluczborku. Podopieczni Jana Furlepy rozegrali znakomitą partię przeciwko Radomiakowi Radom i zasłużenie wygrali. MKS Kluczbork wykonał krok w kierunku utrzymania w 2 lidze – pisze na swych łamach PN.

Przypomnijmy tylko, że “Klepa” w swym debiucie przed kluczborską publicznością zaliczył dwie asysty, a to przecież środkowy obrońca. Najpierw w 12 minucie posłał piłkę w stojącego tuż przed przed bramką Huberta Antkowiaka, zaś jego precyzyjne dośrodkowanie z minuty 22, głową na gola zamienił Tomasz Górkiewicz.

“Nita” w swych poczynaniach był praktycznie bezbłędny. Kapitan naszej jedenastki oprócz szarż na połowę rywala, trzymał w ryzach także blok defensywny, zaś opaska, którą zakłada przed każdym meczem, znajduje się na najbardziej właściwym z możliwych miejsc.

Oto całe doborowe towarzystwo przedświątecznej serii gier wg. Piłki Nożnej.

Jedenastka 24. kolejki: Daniel (Olimpia) – Grzesik (Siarka), Nadolski (Gryf), Klepczyński (MKS Kluczbork), Nitkiewicz (MKS Kluczbork) – Janicki (Warta), Ziętarski (Gwardia), Radulj (Siarka), Jadach (GKS Jastrzębie), Bartosiak (GKS Bełchatów) – Wróbel (Rozwój).

Wróćmy jeszcze do “Górka”. Zdaniem katowickiego Sportu, to właśnie nasz prawy defensor zgarnął tytuł “Man of The Match” starcia z radomianami. Pięknej urody bramka, którą strzelił w sobotę, była jego premierowym trafieniem odkąd zakotwiczył przy Sportowej, i mamy nadzieję, że nie ostatnim.

Zdjęcie: Kamil Nitkiewicz prowadzi nas tej wiosny drogą zwycięstw.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl