PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

„Rozbójnik” w terminarzu biało-niebieskich. Są nowe daty meczów

Ogarnięcie terminarza wiosennej rundy rewanżowej to wytrawne zadnie dla podążających za czasem. Harmonogram najbliższych gier naszej drużyny znów wywrócony został do góry nogami. Już zapowiadaliśmy kolejny maraton biało-niebieskich, tymczasem nie dojdzie on do skutku.

Z powodu powołania Eryka Filipczyka na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski U-18, Olimpia Elbląg nie podejmie nas w środę, 18 kwietnia. Jako pierwsi możemy podać najbardziej prawdopodobną nową date tego meczu, którą jest dziś 16 maja.

Co to oznacza? – Czeka nas wymuszone „zgrupowanie” na wyjeździe, ponieważ następne spotkanie gramy z Gryfem (już 19 maja), w Wejherowie. Nie ma więc sensu, żeby wracać z tego terytorium Polski do Kluczborka. Musimy zapewnić drużynie dodatkowy nocleg i możliwość przygotowania się do następnych zawodów – mówi, niezbyt zachwycony to zmianą, wiceprezes Wojciech Smolnik.

Zanim to jednak nastąpi, zaraz po pochodzie, zapraszamy na zaległe zawody z Wartą Poznań, a 1 maja szturmówki złożyć należy grubo przed godziną 16.00. Już tak „by the way”, czyli przy okazji, wrzucamy wyniki zaległości 23. kolejki, i tak niekompletnej, oraz na tę chwilę, najbardziej aktualny terminarz następnych meczów MKS-u Kluczbork.

Z kronikarskiego obowiązku uzupełniamy, że powyższe roszady nie mają wpływu na ważność zakupionych wcześniej karnetów.

DataGospodarzeGodzina/WynikGoście
DataGospodarzeGodzina/WynikGoście

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl