PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Blok defensywny doceniony i wyróżniony

W meczu przeciwko Siarce Tarnobrzeg, najszybciej zdobycia gola był Bartosz Brodziński, który po dwóch kwadransach sprawdził z wolnego spaw słupka z poprzeczką. Bramkę z rzutu karnego zdobył za to jego kolega z formacji defensywnej, kapitan biało-niebieskich, Kamil Nitkiewicz.

Właśnie ci dwaj zwodnicy MKS-u znaleźli uznanie wśród ekspertów tygodnika Piłka Nożna i zameldowali się w jedenastce 26. kolejki 2 ligi. Dla „Brody”, który w tym roku wyjściowy garnitur założył po raz pierwszy, to już czwarta tego typu nominacja w bieżącym sezonie. „Nitek” w doborowym towarzystwie wystąpił po raz drugi.

Jeśli chodzi o podsumowanie katowickiego Sportu, to wyróżnił on Adriana Klepczyńskiego, także obrońcę, tytułując relację z sobotniego meczu: „Doświadczenie w cenie”, co w zasadzie wyjaśnia wszystko w kwestii: „Man of The Match”. Kluczborska „twierdzo”, oby tak dalej!

Zdjęcie: Bartosz Brodziński (z prawe) oprócz zakusów na trafienie, uprzykrzał jak mógł poczynania tarnobrzeskiej młodzieży. Tu w parze z Krzysztofem Bodzionym.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl