WOKÓŁ KLUBU

Drugoligowcy nadrabiają zaległości

Tabela 2 ligi polskiej skorygowana zostanie niebawem o kolejnych pięć rozstrzygnięć. Klasyczna piłkarska środa zaserwuje nam cztery zaległe spotkania 21. kolejki i jedno serii nr 22.

Może z wyjątkiem zawodów w Tarnobrzegu, każdym następnym wynikiem kibice MKS-u powinni być żywotnie zainteresowani. Szansę na ucieczkę z palącej się na czerwono latarni dostaną Wisła i “Stalówka”.

Nie bez znaczenia dla przebiegu niedzielnego meczu biało-niebieskich w Katowicach, pozostanie postawa Rozwoju w Krakowie. Garbarnia jeszcze niczego pewna nie jest, ale zwycięstwo znacząco podbiłyby notowania gospodarzy w kwestii uniknięcia ewentualnej degradacji.

Zdjęcie: Gwardia Koszalin w starciu z Wartą Poznań faworytem nie jest, ale nie takie typy w tym sezonie padały już w pulę bukmacherów.

DataGospodarzGodzina/WynikNa wyjeździe

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbok.pl