PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS trenuje, 2 liga wyrównuje

Przez prawie miesiąc biało-niebiescy nie będą mieli już takiej okazji do spokojnego treningu. Od najbliższej soboty rozpocznie się dla naszego zespołu prawdziwy ligowy tasiemiec, który obejmie siedem spotkań z rzędu, granych niemalże „dień w dień”.

Tymczasem MKS-iacy są już po wtorkowej „całodniówce” w Stobrawie, a najbliższy rozkład zajęć jest kopią przygotowań tradycyjnego mikro-cyklu szkoleniowego. Najważniejsze nastąpi jednak właśnie w sobotę, kiedy przy Sportowej zakotwiczy Legionovia Legionowo.

Aktualną formę naszego rywala sprawdzi dziś Siarka. To jeden z dwóch zaległych spotkań z marca, kiedy „epoka  lodowcowa” poszatkowała wiosenny terminarz. Następne środowe zawody odbędą się w Wejherowie. Gryf po raz ostatni przegrał 25 listopada, na terenie lidera z Jastrzębia i jeśli poradzi sobie w konfrontacji z obitą na ŁKS-sie Olimpią, zrobi milowy krok w kierunku utrzymania 2 ligi.

22. kolejka

DataStadionGodzina/WynikGoście

23. kolejka

DataStadionGodzina/WynikGoście

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl