MŁODZIEŻ

Przerwana passa juniorów młodszych

Lepiej niż przyzwoicie spisują się w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych podopieczni Michała Honca. W ostatni weekend nasza drużyna przegrała po raz pierwszy od… 12 listopada ubiegłego roku! Do 22 kwietnia biało-niebiescy tylko razy zremisowali, a pozostałe 5 spotkań wygrali.

Konfrontacja z Odrą (MOSiR-em) Opole była bolesna, nasi chłopcy polegli na KKS-ie o:5, ale cały czas pozostają w grze o najwyższe cele. MKS do liderującej ekipy ze stolicy Opolszczyzny odrobić musi trzy oczka, od drugiej w tabeli Pomologii Prószków dzieli ją tylko punkt.

Niedzielne (godz. 11.00) starcie z tym ostatnim zespołem będzie hitem 7. kolejki rundy rewanżowej. 13 września w Kluczborku padł remis 1:1, więc rewanż i walka o drugi plac OLJM zapowiada się bardzo ekscytująco.

Poczynania „Młodszych” śledzić można na bieżąco w serwisie Łączy Nas Piłka, który „podpięty” został do naszej klubowej strony w zakładce Młodzież/Junior Młodszy.

fot. Elżbieta Pelc /mkskluczbork.pl