PIERWSZA DRUŻYNA

Zmiany w składzie na mecz z Legionovią

Trener Jan Furlepa dokonał dwóch zmian w wyjściowej jedenastce na mecz z Legionovią Legionowo. W odniesieniu do ostatniego występu biało-niebieskich z Rozwojem Katowice, “wyjściowy garnitur” po raz pierwszy w tym roku założyli Michał Kojder i Donatas Nakrośius.

Do meczowej osiemnastki powrócił Paweł Gierak, a miejsca w niej ustąpił mu Krzysztof Bodziony. Na ławce usiądzie także powracający po kontuzji Lucjan Zieliński, który podmienił rezerwowego “na Wujku” Kamila Nykiela. Dla Kamila Jonkisza z kolei, spotkanie z Legionovią, będzie premierowym tej wiosny w roli rezerwowego.

MKS – Legionovia jedenastka wyjściowa: Grejber – Orłowicz, Klepczyński, Brodziński, Nitkiewicz (k) – Baraniak, Nakrośius, Deja, Zaradny – Antkowiak – Kojder.

Rezerwowi: Majchrowski, Gierak, Glanowski, Jonkisz, Zieliński, Niemczyk, Górkiewicz.

Zdjęcie: Michał Kojder dał dobrą zmianę w niedzielę i na Legionovię wyjdzie z tunelu.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl