PIERWSZA DRUŻYNA

Zmiana w bramce na starcie z ROW-em

Piątkowe zawody z ROW-em 1964 Rybnik nasi zawodnicy rozpoczną z dwiema zmianami w składzie wyjściowym. W porównaniu do pierwszomajowego spotkania z Wartą Poznań w polu zamiast Tomasza Górkiewicza zobaczymy Pawła Baraniaka. Między słupki MKS-u Kluczbork dokładnie po miesiącu powrócił Kacper Majchrowski.

W osiemnastce meczowej nastąpiły także dwie roszady. Za Krzysztofa Bodzionego pojawił się w niej ponownie Kamil Nykiel. Na ławce rezerwowych usiądzie także dawno tam nie widziany Paweł Kubiak. Ten ostatni wypchnął z niej Michała Kojdera.

Wyjściowa jedenastka na mecz z ROW-em 1964 Rybnik: Majchrowski – Orłowicz, Brodziński, Klepczyński, Nitkiewicz (k) – Baraniak, Deja, Nakrośius, Zaradny – Antkowiak, Jonkisz.

Rezerwowi: Grejber, Górkiewicz, Glanowski, Niemczyk, Kubiak, Nykiel, Zieliński.

Zdjęcie: Kacper Majchrowski po raz ostatni strzegł naszej świątyni w starciu z ŁKS-em Łódź.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl