PIERWSZA DRUŻYNA

Za(Klepa)na zmiana na mecz z GKS-em

Zgodnie z porozumieniem transferowej umowy wypożyczenia, Adrian Klepczyński nie będzie mógł wystąpić w meczu MKS Kluczbork – GKS Bełchatów. Ubytek podstawowego zawodnika naszej defensywy wymusił na sztabie szkoleniowym zmiany w składzie na to spotkanie, a popularnego „Klepę”na środku obrony zastąpi Paweł Gierak.

Po raz pierwszy w tym roku w podstawowej jedenastce znalazł się Michał Glanowski oraz odkurzony ostatnio Paweł Kubiak. W gronie osiemnastu wybrańców na niedzielę jest także długo nieobecny Jakub Skoczylas oraz  ponownie Krzysztof Bodziony.

W ostatniej chwili ze składu z powodu choroby wypadł Konrad Zaradny, przewidywany do założenia wyjściowego garnituru. W naszej talii znalazł się przez to Marcin Niemczyk, a w tunelu zobaczymy Lucjana Zielińskiego.

Skład MKS-u na mecz z GKS-em: Majchrowski – Orłowicz (k), Gierak, Brodziński, Górkiewicz – Kubiak, Glanowski, Deja, Nakrośius, Zieliński – Antkowiak.

Rezerwowi: Grejber, Jonkisz, Niemczyk, Skoczylas, Baraniak, Nykiel, Bodziony.

Zdjęcie: Adrian Klepczyński najbliższe zawody obejrzy z trybun.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl