PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Na Olimpię o jednego mniej. Łukasz Karski sędzią głównym

Biało-niebiescy do zawodów z Olimpią Elbląg przystąpią bez „wykartkowanego” już tej wiosny Huberta Antkowiaka. Zdobywca złotego gola w meczu przeciwko GKS-owi Bełchatów ujrzał swój czwarty żółty kartonik i z powodów regulaminowych nie zagra.

Do środowego spotkania MKS wystawił więc 17 zawodników. Do podstawowej jedenastki po krótkotrwałej chorobie powrócił Konrad Zaradny oraz mający już za sobą dwie przymusowe „odsiadki”, kapitan naszej drużyny Kamil Nitkiewicz.

Skład MKS-u na mecz Olimpią Elbląg: Majchrowski – Orłowicz, Gierak, Brodziński, Nitkiewicz (k) – Górkiewicz, Glanowski, Deja, Nakrośius, Zaradny – Jonkisz.

Rezerwowi: Grejber, Klepczyński, Zieliński, Nykiel, Kubiak, Baraniak.

Spotkanie poprowadzi 26-letni arbiter ze Słupska, pan Łukasz Karski, który mecz z udziałem naszej drużyny sędziował będzie po raz pierwszy.

Zdjęcie: Konrad Zaradny znów w „wyjściowym ancugu”.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl