PIERWSZA DRUŻYNA

“Wyjściowy” na Gryfa. Będzie transmisja w internecie!

Biało-niebiescy rozpoczną starcie z Gryfem Wejherowo z powracającymi do wyjściowej jedenastki Lucjanem Zielińskim i Pawłem Kubiakiem oraz mającym już za sobą pauzę regulaminową Hubertem Antkowiakiem. W kadrze na to spotkanie jest także Jakub Skoczylas, który podmienił kontuzjowanego Kamika Nykiela.

Podstawowa jedenastka na mecz z Gryfem: Majchrowski – Orłowicz, Gierak, Brodziński, Nitkiewicz (k) – Zieliński, Glanowski, Deja, Nakrośius, Kubiak – Antkowiak.

Rezerwowi: Grejber, Skoczylas, Baraniak, Klepczyński, Górkiewicz, Zaradny, Jonkisz.

Jest też dobra wiadomość dla kibiców MKS-u. Niedzielne zawody oglądać będzie można na stronie www.nadmorski24.pl . Tuż przed rozpoczęciem spotkania pojawi się specjalny meczowy artykuł, a w nim obraz ze stadionu w Wejherowie.