MKS rozpoczyna “operację Błękitni”

Biało-niebiescy wznowią dziś zajęcia treningowe, które zaplanowano na godziny popołudniowe, a które rozpoczną się od analizy ostatnich poczynań naszej drużyny. Niedzielny, a w zasadzie już poniedziałkowy, nocny powrót do Kluczborka, wymusił dzień odpoczynku w szkoleniowym planie.

Nasi chłopcy trenować będą do piątku codziennie, przy czym ostatnia jednostka zaplanowana została w godzinie meczu z Błękitnymi Stargard. Trener Jan Furlepa zmuszony jest także do zmian pewnych założeń taktycznych. W najbliższym spotkaniu nie będzie mógł wystąpić Paweł Gierak, który podczas starcia z Gryfem Wejherowo ujrzał czwarty żółty kartonik w tym sezonie i czeka go regulaminowa pauza.

Na uwagę zasługuje fakt, że w tym ostatnim spotkaniu na własną prośbę zagrał Bartosz Brodziński. Nasz stoper do zawodów tych przystąpił z kilkoma szwami na łuku brwiowym, więc teraz może być już tylko lepiej i popularny “Broda” wybiegnie w sobotę na boisko.