- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Trener MKS-u apeluje: Bądźcie z nami i pomóżcie nam w utrzymaniu!

Trener Jan Furlepa bardzo liczy na pomoc kibiców podczas ostatniego w tym sezonie ligowego meczu w Kluczborku. Już w najbliższą sobotę  biało niebiescy podejmą przy Sportowej 7 Błękitnych Stargard. – Kibice bardzo nam pomogli wygrać z GKS-em Bełchatów, mają w tym swoją zasługę, szczególnie w końcówce, kiedy strzeliliśmy zwycięskiego gola i utrzymaliśmy prowadzenie do końca – mówi coach MKS-u.

– Apeluję do wszystkich tych, który przyjdą na stadion, żeby byli z nami przez pełne 90 minut, wierzyli w nas i pomogli nam wygrać ten mecz. Jest to moja osobista prośba. Gramy o życie, a bez kibiców ani rusz i o wygraną będzie znacznie trudniej. Zawodnicy muszą poczuć wparcie każdej osoby, która zasiądzie na trybunach. Dziś z drużyną zamknęliśmy temat – co tu dużo mówić – przykrego występu w Wejherowie. Piany z tego powodu bić więcej nie będziemy. Liczę na to, że zespół pokaże charakter już w sobotę, a nasi kibice mu w tym znów pomogą – prosi szkoleniowiec naszego drugoligowca.

Zdjęcie: Trener Jan Furlepa i pamiętne spotkanie z Bełchatowem (po lewej drugi trener, Daniel Kokosiński).