PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS – Błękitni na żywo i za darmo

Na specjalnej stronie dedykowanej transmisjom meczów, firma Promedia S.C. z Kluczborka, przeprowadzi bezpośrednią relację ze spotkania MKS Kluczbork – Błękitni Stargard. Tym razem niepotrzebna będzie aktywacja usługi.

– To ostatni mecz w tym sezonie, dlatego zdecydowaliśmy się na nie pobieranie opłaty za relację, tak więc zapraszam przed ekrany swoich odbiorników całkowicie za darmo – mówi Dariusz Wesołowski z Promedii. Przekaz ze Stadionu Miejskiego powinien zacząć działać kilka minut przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania i dostępny będzie tutaj: https://tv.klu.pl/.

Informujemy, że klub nie jest dostarczycielem i producentem sygnału ze Stadionu Miejskiego, dlatego nie będziemy odpowiadać na pytania związane z ewentualnymi problemami technicznymi, które z reguły leżą po stronie użytkowników. Zapraszamy!