MŁODZIEŻ PRZYPIĘTY

Pięciu zawodników skończyło wiek juniora

Zarząd MKS-u Kluczbork bardzo pilnuje tego obrządku. Podobnie jak w latach minionych, władze naszego klubu zorganizowały uroczyste zakończenie sezonu dla juniorów starszych. Podczas imprezy pięciu zawodników drużyny prowadzonej przez Dariusza Surmińskiego wkroczyło oficjalnie w wiek seniorski i „pożegnało” się z kolegami.

Szymon Setlak, Szymon Witos, Dominik Lewandowski, Dawid Slimak oraz Konrad Grycan otrzymali więc specjalne podziękowania i życzenia dalszego sportowego rozwoju. Szóstym jest Dominik Mikołajewski, którego na spotkaniu nie było. Wcześniej cała ekipa Starszych zaproszona została na poczęstunek. – Każdy z wyżej wymienionych dostał także zaproszenie na zajęcia treningowe pierwszej drużyny, podczas których sprawdzana będzie ich przydatność do zespołu – informuje dyrektor MKS-u, Robert Płaczkowski.

Wznowienie treningów nastąpić ma pierwszego dnia kalendarzowego lata, a dwa dni później, 23 czerwca, biało niebiescy rozegrają przy Sportowej sparing z 2 ligowym GKS-em Bełchatów.

 fot. Elzbieta Pelc